Ukash Pin Nedir

Ukash kart 19 haneli ön ödemeli bir karttır. İngiltere merkezi bu kart internet ortamında alışveriş yapmanızı daha pratik ve güvenli hale getiriyor. Ukash kart günden güne kullanıcısı artan ön ödemeli 19 haneden oluşan (kontür kartı) gibidir. Ukash kart sistemleri kişilerin sanal ortamda ödeme yapmalarını para yatırıp çekme işlemlerine olanak sağlayan güvenliği maximuma çıkartmak amacıyla üretilmiş sanal karttır.

Pek çok ülkede satışı yapılan ukash kart, ülkemizde de yasal ukash kart satışı adı altında pazar oluşturmaktadır kendine. Kredi kartları ile yapılan ödemeler kullanıcıları güvenlik ve yüksek limitler açısından tedirgin etmektedir. Ukash kredi kartı istediğiniz limite göre belirleyebildiğiniz ve tek seferlik kullanımı ile güvenli ve pratiktir. Ukash logosu olan her sitede alışveriş yapabilir, çevrimiçi oyunlarda kullanabilirsiniz.

Kredi kartı, banka kartı kullanımlarında olduğu gibi ukash kartınızı kullanırken herhangi bir kişisel bilgi paylaşmanız gerekmiyor. Önceliği güvenlik olan bu kartın günden güne kullanım sahaları iyice yaygınlaşmaktadır. Ukash kart ile internet üzerinden istediğiniz hizmete ve ürüne kolayca ulaşabilirsiniz.