Sıkça Sorulan Sorular

Ukash kart nedir?

Ukash kart  19 haneli ön ödemeli sanal karttır.(Kontur kartı gibi)

 

Ukash kartı nerelerde kullanabilirim?

Ukash kartı, ukash logosu gördüğünüz alışveriş sitelerinde ve çevrim içi oyunlarda kullanabilirsiniz. Ukash kartın kullanıcısı günden güne artmakta ve 14 binden fazla sitede kullanılmaktadır.

 

Size nasıl güvenebilirim?

Firmamız yaklaşık 4 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Yasal güvence ile kart satışı yapılmaktadır. Herhangi bir sorun oluşması durumunda operatörlerimize 7/24 canlı destek hattımızdan veya telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

 

Ukash kart kullanımı nekadar güvenli?

Ukash kart kredi kartı ve hesap kartların yerini çoktan doldurmaya başladı. Üretim amacı tamamen güvenlik ve hızlı kullanım olan bu kartı kullandığınız her sitede kredi kartı yada hesap kart kullanımlarınızda olduğu gibi kişisel bilgilerinizi paylaşmadan sadece sanal kodu gereken yere yükleyerek alışverişe başlayabilirsiniz. Ukash kart 10-20-30-50-100-250 euro’luk kartlar halinde satılmaktadır. Tek kullanımlık olan bu sanal kartı satın almadan önce limitini belirleyebilirsiniz.

 

Ukash karta nasıl sahip olabilirim?

Ukash karta sahip olmak artık çok kolay. Canlı destek butonunu tıklayarak operatörlerimizle hemen iletişime geçebilirsiniz. Yapmanız gereken banka hesap bilgilerimizi istemek, ödemeyi yapmak, ödediğiniz tutarı, ödeme yaptığınız bankayı ve isim soyisim bilgisi vererek kontrolleri sağlandıktan sonra maximum 2 dakika içerisinde ukash karta sahip olabilirsiniz. Tek kullanımlık bu kart sizin belirlediğiniz limitte sınırlıdır.