Ukash kart alırkende kazanç elde edin

ukash kart satışımızKartların değeri kur endeksli olduğundan o günün kuruna karşılık gelen bedelle ukash kartının bedeli ödenerek alınabilmektedir. Buraya kadar her şeyin güzel olduğunun farkındayız fakat, ukash kartlarının en menfi yönü para şekilde arka alınamamasıdır. Ukash kartların karşılığı fakat mal yada hizmet olarak geri dönmekte lakin acil para ihtiyacı bunun gibi pozisyonlarda kredi arktı benzeri nakit çekme, nakit bozdurma benzeri bir hal söz konusu olmaz.Ukash kartlarının nakit şekilde geri dönüşünün olmaması, alıp kullanmayanlar için veya ukash kartlarını bozdurup nakit ihtiyaçlarını gidermek isteyenler için olumsuz bir özellik.

Ukash para olarak bozulamasa da ürün ve hizmet şekilde kullanıcılara arka dönüşü olası olan sanal kart uygulamasıdır. Bu özelliğinden ötürü ukash kartlarına ön ödemeli kart denmiştir. Ukash kartlarının karşılığında kartı saha kişiye bayi yönünden 19 haneli bir numara verilmektedir ve kartı saha şahıs bu sayede ukash ödeme sistemini kullanan sitelerde alışverişlerini Gerçekleştirebilmektedir. Ukash bozdurma ile yapacağınız işlem, paranızı geri verdiği bu gibi istendiği takdirde derhal yatırabilmektesiniz. Kur piyasasına göre ilerleyen sistemden karlı çıkmamak elde değil.

Bu sistem ile aynı zamanda nakit transferi de yapabilmektesiniz. Dünyanın neresinde olursanız olun ister ailenize ister arkadaşlarınıza ukash yönünden anında para transferi yapabilmektesiniz. üstelik kredi kartıyla yapılacak masrafların hiç bir tanesi ukash’de yapılamaz. Güvenli alışveriş ve güvenli transferin yeni adı ukash tüm merkezlerde sizi bekliyor. Ukash dünya üzerinde sıkça uygulanan ve bu işin otoriteleri vasıtası ile dünyanın en güvenli ödeme sistemi olarak gösterilen, ön ödemeli bir ödeme sistemidir. Ukash kartlarına ulaşmak ve satın almak da dünya üzerindeki bayilik ağı yardımıyla çok fazla kolaydır. Ukash merkezi ingiltere’de olan bir firma sebebi ile Dünya’da ki bayiliklere dağıtılmakta ve bu sayede kullanıcılara ulaştırılmaktadır. Ukashın kullanım ağı da dağıtım ağıda bu kadar genişken Dünya üzerinde bu kadar çok kullanıcısının da olması gayet normaldir.

Pek çok olmasa da bazı ukash bayileri ukash kartları bozabilmektedir. ancak ukash kartlarını bozan bayi sayısı azdır. Bunun nedeni ukash kartlarının pin numaralarının ukash kart sahibi sebebi ile bilinmesidir. Bunun yanında bazı bahis siteleri de ukash kartları ile ödemeyi kabul etmektedir ve bu biçimde de ukash kartlarının karşılığı alınabilmektedir. Ukash kartlarının bozdurulamamasının en büyük nedeni, 19 haneli pin numaralarına sahip olmaları ve bu pin numarasının kullanıcının bilgisi dahilinde olmalısıdır.

Bayiler ukash kartlarını bozsa dahi satan kişinin o ukash numarası ile tekrar alışveriş yapma olasılığı bulunur. Ukash Kart sistemi pek çok yatırımcının aklına yatmıştır. Bunun sebebi Euro üzerinden yapılan kur hesapları ile müşterilerini kara geçirme özelliğidir. Alınacak ufak bir komisyon ile kur hesaplarını takip ettiğiniz takdirde kur artışlarından oldukça güzel bir para kazanabilirsiniz. Bu da yatırım yapmak arzu edenler için epey bir cazip bir fırsattır. Kredi kartı her bilginizi detayıyla vermek durumunda kalmadığınız ukash ile günün 24 saati alışveriş yapabilir.

Bir önceki yazımız olan Ukash 1. Sırada Ödeme Yönteminiz başlıklı makalemizde Ukash pin hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir