Ukash Kananlartr web sitemizde en ucuz kart satışından yararlanın

Sizlere En Güvenli Ukash Satış Hizmetini Veriyoruz

Bilmiş olduğunuz gibi Ukash Kart ön ödemeli bir kart sistemidir. İlk defa karşılaşanlar için telefon kartlarında ki sistem örnek verilebilmektedir. Bu sistem sayesinde internet ortamında karşılaşılabilecek sorunların tamamı ortadan kaldırılmaktadır. Alışveriş yapılan site hiçbir şekilde kişinin bilgilerini görememektedir. Ukash kart bir pin sisteminden oluşmaktadır. Alışverişlerde bu pini vermek yeterli olmaktadır. Bunun haricinde ekstra bir bilginin verilmesine gerek yoktur. Özellikle online oyunlar için en güvenilir ödeme yollarından biri olarak kabul edilmektedir.

ukash almak ucuzBilindiği üzere bu oyunların nerdeyse tamamı yurt dışı merkezli olarak hizmet vermektedir. Dünyanın neresinde olursanız olun internet ağının sunduğu fırsatlardan yararlanarak sahip olmak istediğiniz ürüne çok rahat ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. İnternet ortamında yapılan online alışverişler pek çok kişi tarafından kullanılmaktadır. İnternet üzerinden yapılan alışverişlerin popülerlik kazanması ile pek çok online alışveriş sitesi açılmış ve tüketiciler ihtiyacı olan tüm ürünleri rahatlıkla satın almaya başlamıştır.

İnternet üzerinden yapılan alışverişler büyük bir pay sahibi olan kredi kartları kullanım sırasında yarattığı güvenlik açıkları nedeni ile pek çok tüketici tarafından tercih edilmemektedir. İnternet üzerinden alışveriş yapmak isteyen pek çok kullanıcı daha güvenli bir hizmet olan ucuz ukash kartı tercih ederek alışverişlerini daha hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ukash kart İngiltere merkezli ön ödeme işlemi ile gerçekleşen bir sanal kart uygulamasıdır. Kartı kullanıma açmak için resmi ukash kart sağlayıcı sitelere küçük bir meblağ ödenerek isteğiniz doğrultusunda tek seferlik ve birkaç kez alışveriş kullanıma uygun bir şekilde aktif edebilirsiniz. Kart kullanıma açıldıktan sonra hesaba yüklenen para bozdurularak bakiye hesabına aktarılmaktadır.

Kart bozdurma işlemi yabancı para üzerinden yapılmaktadır. Kart hesabına yatırılan bakiye anlaşmalı site tarafından günün kuru baz alınarak Türk Lirasına çevrilerek bakiye hesabına yatırılmaktadır. Yatırılan bakiye hesabından sonra kart sahibine 19 haneli bir kod gönderilerek bu kod üzerinden alışveriş yapmak imkanı sağlanmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Ukash Logosu Olan Tüm Sitelerde Ödeme Yapabilirsiniz başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir